KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114364
nr 1411 4364
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 43x60cm, yttermått inklusive ram: 58x74cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:58:21
16/8 15:11:47